Son DakikaTeknoloji

Samsung, Galaxy S22’deki GPS sorununu kabul etti


Daha ilkin ekran sorunlarıyla gündeme gelen Samsung Galaxy S22 Ultra modelinde, şimdi de GPS problemi baş gösterdi. Cenup Koreli şirket, kullananların yaşamış olduğu problemi onayladı.

Samsung, Galaxy S22'deki GPS sorununu kabul etti

5G destekli Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra olmak suretiyle üç değişik modelle karşımıza çıkan Samsung, geçtiğimiz eylül ayında tanıtılan iPhone 13 modelleriyle büyük bir rekabete girmeye hazırlanıyor.

Daha ilkin ekran sorunlarıyla gündeme gelen Samsung Galaxy S22 Ultra modelinde, şimdi de GPS şikayetleri artmaya başladı.

Telefon kullanıcıları, Google Haritalar benzer biçimde navigasyon uygulamalarında “GPS sinyali bulunamıyor” hatası aldıklarını rapor ediyor..

Aktarılan bilgilere gore, yaşanmış olan sorun ilk kurulumdan sonrasında yada akıllı telefon uzun bir süre kullanılmayınca ortaya çıkıyor.

samsung galaxy s22 ultra

SAMSUNG SORUNU KABUL ETTİ

Samsung topluluk moderatörü, Samsung’un Exynos işlemcili Galaxy S22 modellerini etkileyen GPS sorununu kabul ettiğini doğruladı ve firmanın yakında tüm telefonlara gönderilecek bir düzeltme üstünde çalıştığını deklare etti.


İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu