MagazinSon Dakika

Mahsun Kırmızıgül’ün boşandığı eşi Ece Binay açıklama yaptı


Mahsun Kırmızıgül ile 6 yıllık evliliğini bitiren Ece Binay, kızı Lavin ile uzun süredir Amerika’da yaşadığı iddiasına cevap verdi.

Mahsun Kırmızıgül'ün boşandığı eşi Ece Binay açıklama yaptı

Şarkıcı, oyuncu ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay’ın 6 yıllık evlilikleri geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi’nde görülen davayla 15 dakikada bitti.

Kırmızıgül: Çok çabaladık

Kırmızıgül, “Tüm çabalara rağmen evliliğimizi kurtaramadık. Fikir ayrılıkları sonucunda ayrılmaya karar verdik” dedi. İhanet iddialarına sessiz kalan Ece Binay ise şöyle konuştu: “Boşanma davası açmıştım sonuçlandı ve boşandık.”

Ece Binay suskunluğunu bozdu

Bu gelişmelerin ardından Ece Binay, Instagram’da yeni bir açıklama yaptı.

Mahsun Kırmızıgül ile 6 yıllık evliliğini bitiren Ece Binay, kızı Lavin ile uzun süredir Amerika’da yaşadığı iddiasına cevap verdi:

“Amerika’da yaşamayı tercih etmedim”

“İddia edilen; evliliğimizin iki yıldır zaten bitmiş olduğu, iki senedir birlikte yaşamadığımız, ayrı yaşadığımız, benim iki yıldır daimi olarak Amerika’da yaşadığım, evliliğimi bırakıp Amerika’da yaşamayı tercih ettiğim söylemleri kesinlikle doğru değildir. Evliliğimizin başından beri ailece Amerika’ya gidip geldiğimiz çevremiz tarafından bilinmektedir.

“Kızımın Amerika’da okusun”

Sadece son bir yıldır uzun süreli olarak Amerika’da oluşum; sahip olduğumuz Green Card’la ilgili olarak orada süre doldurma gerekliliğindendir. Bu süreçte kızımıza ana sınıfı eğitimi de Amerika’da aldırmak ortak kararımızdır.

“En fazla 2 ya da 3 ay yoktum”

Yine bu son bir yıl içerisinde kızımla birlikte Türkiye’den uzak kaldığımız süreler en fazla iki ya da üç ayı geçmemiştir ve bu bir yılı sürekli olarak Türkiye-Amerika arası gidiş gelişlerle ailece bir arada geçirmişizdir.

“Boşanmamız normal”

Boşanmaya kadar da evlilik birliğimiz normal şekilde devam etmiştir. Amerika’da bulunma konusuyla ilgili olarak hiçbir zaman bir fikir ayrılığımız olmamıştır.”

Geçtiğimiz haftalarda Mahsun Kırmızıgül’ün genç bir kızla görüntüleri çıkmıştı. Ece Binay’ın ihanete uğradığı için boşandığı biliniyor.

Mahsun Kırmızıgül ün boşandığı eşi Ece Binay açıklama yaptı #1

Mahsun Kırmızıgül ün boşandığı eşi Ece Binay açıklama yaptı #2

Mahsun Kırmızıgül’ün yasak aşkıyla görüntüleri ortaya çıktı VİDEO

Mahsun Kırmızıgül ün boşandığı eşi Ece Binay açıklama yaptı #3

Mahsun Kırmızıgül ün boşandığı eşi Ece Binay açıklama yaptı #4

Mahsun Kırmızıgül ün boşandığı eşi Ece Binay açıklama yaptı #5

Mahsun Kırmızıgül ün boşandığı eşi Ece Binay açıklama yaptı #6

Mahsun Kırmızıgül ün boşandığı eşi Ece Binay açıklama yaptı #7


İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu