Son Dakika Yaşam

Eskişehir’de Covid-19 olan emekli öğretmene sürpriz kutlama


Eskişehir Şehir Hastanesi yoğun bakım servisinde Covid-19 tedavisi gören emekli öğretmen Mevlüt Bilici’ye, hemşireler çiçek verip, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Eskişehir'de Covid-19 olan emekli öğretmene sürpriz kutlama

Eskişehir’de emekli öğretmen, evli, 3 çocuk ve 2 torun sahibi Mevlüt Bilici, 7 Kasım’da koronavirüse yakalandı.

EMEKLİ ÖĞRETMENE SÜRPRİZ KUTLAMA

Eskişehir Şehir Hastanesi Covid-19 Yoğun Bakım Servisi’nde tedavi gören Bilici’ye, hemşire Bengi Pekak ve beraberindekiler, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde sürpriz yaparak yatağında çiçek verdi.

Eskişehir de Covid-19 olan emekli öğretmene sürpriz kutlama #1

HEMŞİRELER UYARDI: HERKES AŞI DOZLARINI TAMAMLASIN

Bilici’nin tek doz Sinovac aşılı olduğunu belirten hemşire Pekak, “Bugünkü ziyaretimiz hastamızın moralinin yükselmesi açısından da son derece anlamlı oldu. Hastamız bize 7 Kasım’da başvurdu. Yaklaşık 3 gün solunum cihazına bağlı olarak takip ettik sonrasında kendisinin de gösterdiği yüksek gayret sayesinde oksijen maskesi ile takip etmeye devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi pandemi süreci halen devam ediyor. Aşılanma sürecinin tamamlanması çok önemli. Hastamızın tek doz Sinovac aşısı vardı. Delta varyantlı şu an ve pozitifliği devam ediyor. Tek doz aşının koruyuculuğunun olmadığını zaten belirttik. Lütfen herkes aşı dozlarını tamamlasın.” diye konuştu.

Eskişehir’de koronavirüs olan emekli öğretmene sürpriz kutlama VİDEO

Eskişehir de Covid-19 olan emekli öğretmene sürpriz kutlama #2

“TÜM ÖĞRETMENLERİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ KUTLUYORUM”

Çocuklarının da öğretmen olduğunu belirten Mevlüt Bilici ise hemşirelere kendisine verdikleri moral için teşekkür ederek, “Öncelikle başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, görev başında şehit olmuş bütün öğretmenlerimizin, özellikle kızımın, gelinimin, damadımın Öğretmenler Günü’nü kutluyorum, nice 24 Kasım’lara” dedi.

Eskişehir de Covid-19 olan emekli öğretmene sürpriz kutlama #3

Eskişehir de Covid-19 olan emekli öğretmene sürpriz kutlama #4

Bir Cevap Yazın