FutbolSpor

Ersun Yanal: İhtiyaç olursa Fenerbahçe’ye dönerim


Devletimizde A Ulusal Ekip, Fenerbahçe ve Trabzonspor şeklinde takımları çalıştıran Ersun Yanal, sarı-lacivertli ekibi tuttuğunu resmen deklare etti.

Ersun Yanal: İhtiyaç olursa Fenerbahçe'ye dönerim

2013-2014 sezonunda Fenerbahçe’yi nisan ayında şampiyon icra eden Ersun Yanal, NTV’de gösterilen Kırılma Anı programında Emek Ege’nin sorularını yanıtladı.

Samimi cevaplar veren deneyimli hoca, Fenerbahçeli bulunduğunu da resmen deklare etti.

“Siz Fenerbahçeli misiniz hakikaten?” sorusuna “Evet” cevabı veren Yanal, sarı lacivertli renklere iyi mi gönül verdiğini şöyleki söyledi: “Dedem Fenerbahçe genç takımında oynamış. Bizim ailede babam da Fenerbahçeli. Annemin Galatasaray’da oynamış kuzenleri var. Fakat bizim baba tarafında hepimiz Fenerbahçeli. Biz Fenerbahçeliyiz.”

Ersun Yanal: İhtiyaç olursa Fenerbahçe ye dönerim #1

“HER ŞEYİN BEDELİ VAR”

Emek Ege’nin “Daha gençsiniz… Bundan sonrasında önünüzde uzun bir kariyer var. Bu açıklamanızla benim için Beşiktaş, Galatasaray hatta Ulusal Ekip kapısı bile daha zor açılır” sözlerine Yanal, “Benim çocukluk hayalim, kariyer hayalim Fenerbahçe’de şampiyon olmaktı. Her şeyin bir bedeli var, en güzel karşılık en sevdiğin şeye kavuşmaktır.” karşılığını verdi.

FENERBAHÇE’YE YEŞİL IŞIK

“Bir Fenerbahçe süreci daha olabilir mi?” sorusuna ise Yanal, “Devamlı! Şampiyon olduğun yer, en büyük mutluluğu yaşadığın yerdir. En mutlu olduğun günü yaşadığın ve sevgi gördüğün bir yerin sana ihtiyacı olduğunda bu düşünülecek bir şey olması imkansız” dedi.

Deneyimli hoca seneler ilkin attığı “Mutluluk Fenerbahçe’de olmaktır.” tweetini tekrardan RT’ler misiniz sorusuna da “Devamlı” şeklinde cevap verdi.

Ersun Yanal: İhtiyaç olursa Fenerbahçe ye dönerim #2


İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu