Son DakikaYaşam

En popüler tatil modeli, kiralık villa


Son yıllarda popüler hale gelen villa tatili hem villa yatırımcısını hem de tatilden istifade eden tatilciyi memnun ediyor.

En popüler tatil modeli, kiralık villa

Genellikle muhafazakâr ve ailesiyle birlikte tatil yapmak isteyenler, gürültü ve karmaşadan uzak kalmayı tercih ediyor. Böyle bir durumda villa tatili önem kazanıyor. Ancak güvenirlik ve hijyene önem veren villa kiralama acentesi bulmak sanıldığı kadar da kolay değil.

Villa Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Bu tür durumlar ile sık sık karşı karşıya kalınması, elbette kiraya aracılık eden kurumun bilgisizliği ve dikkatsizliğinden kaynaklanıyor. Bu sebeple villa kiralamak isteyen tatilcilerin, bazı soruların yanıtlarını iyi araştırması gerekir.

Doğru villa nasıl kiralanır? Profesyonel bir villa kiralama sitesi nasıl bulunur? Tercih edilen villanın temizliğinden nasıl emin olabiliriz? Ödeme işlemi nasıl yapılıyor? Rezervasyon nasıl garanti ediliyor? Bu soruları yanıtladıktan sonra gidilecek villanın kim tarafından kiralandığı, profesyonel hizmet sunan bir acente mi yoksa ev sahibi mi? Diğer belirlemeniz gereken yanıtlar olmalıdır.

Villa kiralama hizmeti profesyonellikle birlikte sektör tecrübesi gerektirir. Yalnızca bir villa sahibi olmak ya da villa kiralamak arasında büyük farklar vardır. Bu sebeple, bölgede yer alan her villayı kiralamaya çalışan ve profesyonel olmayanlardan uzak durulması gerekir… Sizleri, Villacınız ile tanıştıralım!

En popüler tatil modeli, kiralık villa #1

TURSAB Kayıtlı Acente Güvencesi

Villaciniz.com.tr, TÜRSAB’a kayıtlı, profesyonel hizmet veren, portföyünde bulundurduğu tüm villaları incelemiş, bu hizmet doğrultusunda da müşterilerini doğru bilgilendiren harika bir villa kiralama şirketi. Zaten aksi olması da mümkün değil. Çünkü tescilli bir turizm markası olan Villacınız, bu kaliteyi sağlayan ve TÜRSAB kurallarına uyan bir seyahat acentesidir.  “Tatil Villacınız”, müşteri memnuniyeti ve ilkelerini sahiplenen bir hizmet markası olup, 11098 numarasına kayıtlı A Grubu TURSAB Acentesidir.

Tatil için bir villa kiralamak isteyenler aile veya arkadaş gruplarıyla, beğendikleri villayı Villaciniz.com.tr aracılığı ile kiralayabilir. Sitede yer alan villalar, kendi aralarında farklılık gösteren birçok özellik ve donata sahiptir. Kimi muhafazakâr ve dışarıdan görülmeyen duvarlara, kimi açık ve kapalı havuzlara sahip. Kimisi deniz, kimi ise orman manzarasına sahiptir. Saymakla bitmeyecek birçok özelliğe veya farklılığa konu olan kiralık villa seçenekleri, tamamen tercihinize göre konaklama kararı vermenizi bekliyor. Çevrimiçi kiralık villaları villaciniz.com.tr adresinde inceleyerek kiralayabilirsiniz.

En popüler tatil modeli, kiralık villa #2


İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu