Music Video YouTube

Eda Özdemir ile Dünden Bugüne – Ahmet Özhan | 11 Ekim 2020 mp3 download indir – video download indir – mp4 download indir

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların konuk olduğu Dünden Bugüne’nin bu haftaki konuğu ünlü sanatçı Ahmet Özhan oldu.

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in bu programdaki konuğu özellikli tasavvuf müzikleriyle öne çıkan ses sanatçısı ve oyuncu Ahmet Özhan oldu. Tasavvuf müziğinin yaşamında ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Ahmet Özhan tasavvuf müziğinin kendisi için bir cihad olduğundan bahsetti..

İnsanın varlık sebebinin yaptığı çalışmalarla yine insanlığa hizmet etmek olduğunu belirten Özhan, kendi dününü ve bugününü anlattı.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının davet edildiği izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her pazar saat 15.15’te Ülke TV’de.

#ÜlkeTV #DündenBugüne

Ülke TV’yi sosyal medyada takip etmek için;
Twitter : https://twitter.com/ulketv
Instagram: https://www.instagram.com/ulketv
Facebook: https://www.facebook.com/ulketv

  Format Kalite İndir
  MP4 360p
  MP4 480p
  MP4 720p
  MP4 1080p
  MP3 Sadece Ses

Bir Cevap Yazın