FutbolSpor

Dursun Özbek’in seçim vaadi Fatih Terim


Galatasaray’da yapılacak seçimlerde aday olması beklenen Dursun Özbek, eski teknik direktör Fatih Terim’i tekrardan göreve getirmeyi düşünüyor.

Galatasaray’da saatler devam eden zamanı genel kurul sonrası Başkan Burak Elmas ve yönetimi, mali açıdan ibra edilirken yönetimsel yönden ibra edilmedi.

Bunun sonucunda 1 ay içinde seçime gitmek zorunda olan sarı-kırmızılı camiada başkan adayları şekillenmeye başladı. Metin Öztürk adaylığını resmen duyuru ederken, 4 ismin de başkan talibi olması planlanıyor.

Fanatik’in derlediği habere gore; Galatasaray’da taraftarlar, Fatih Terim’in takımın başına geri dönmesini istiyor. Yeni gelecek yönetimin bu konudaki kararının nasıl biteceği merakla beklenirken, deneyimli hocayla çalışmaya sıcak bakan isim var.

Dursun Özbek in seçim vaadi Fatih Terim #1

DURSUN ÖZBEK’İN VAADİ FATİH TERİM

Galatasaray’da daha ilkin de Fatih Terim ile çalışan Dursun Özbek, ihtimaller içinde başkan adayları içinde Terim ile çalışmaya en yakın adaylardan biri. Dursun Özbek’in, Galatasaray Başkanı seçilmesi durumunda Fatih Terim’i göreve getirmesi oldukça yüksek olasılık.

Özbek’in, başkan talibi olması durumunda deneyimli hocayı seçim vaadi olarak kullanacağı da gelen haberler içinde.

Dursun Özbek in seçim vaadi Fatih Terim #2


İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu