MusicVideoYouTube

Ajda Pekkan, Kuruçeşme Açıkhava'da konser verdi mp3 download indir – video download indir – mp4 download indirSanatçı Ajda Pekkan, Poll Production tarafından düzenlenen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında dinleyicileriyle buluştu.

Yoğun istek üzerine ikinci kez Kuruçeşme Açıkhava’da sahne alan sanatçının konserinde biletler tükendi.

Kendi tasarımı kostümüyle sahneye çıkan Ajda Pekkan, sevenlerine şöyle seslendi:

“Her defasında heyecanlanıyorum. Ne oluyor bana böyle? Bu konuşmalar klişe gibi gelse de size, gerçekten öyle, sabahtan akşama kadar kendime dönüşmeyi bekliyorum. Normal insan gibiyim evde, köfte de yapıyorum. Gerçekten normal insan gibi yaşamayı çok seviyorum. Bütün starlık bu sahnede, sonrası sökmez. Hiç beni öyle sanmayın sakın. Böyle olmak çok güzel. Çünkü ayrıştırmadığınız zaman şöhretle, normal insan olmayı gerçekten çok şizofrenik bir olay. Bunu da insan zamanla öğreniyor. Yanımdakiler biliyor, yaşamak ne kadar zor bir hayat ama bir o kadar değer, o kadar özel, o kadar güzel sizlerle. İyi ki varsınız çok teşekkürler ediyorum.”

Konserde sanatçıyı dinleyenler arasında kardeşi Semiramis Pekkan ile Nihat Odabaşı, Erkan Özerman, Fulya Terim, Buse Terim ve Gülşah Saraçoğlu da yer aldı.

Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Ajda Pekkan, konserde sevilen şarkılarını seslendirdi.

  Format Kalite İndir
  MP4 360p
  MP4 480p
  MP4 720p
  MP4 1080p
  MP3 Sadece Ses

İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Değerli okuyucu, cihazınızda reklam engelleyici / ad block algılandı. Web sitemizdeki reklamlara izin vererek katkıda bulunabilirsiniz.