FutbolSpor

Abdurrahim Albayrak: Galatasaray’a çok borcum var


Galatasaray’da uzun süre yöneticilik meydana getiren Abdurrahim Albayrak, mali genel kurul sonrası açıklamalarda bulunmuş oldu.

Abdurrahim Albayrak: Galatasaray'a çok borcum var

Galatasaray’da son olarak Mustafa Cengiz döneminde ikinci başkanlık görevini yürüten Abdurrahim Albayrak, Beyaz TV’de gösterilen Beyaz Futbol programına açıklamalarda bulunmuş oldu.

“Dışarıda olduğum sürece tv programlarına çıkmadım Galatasaray’a zarar veririm diye. Deplasmanlardaki maçlara da gitmedim yanlış anlaşılır diye.” sözlerini kullanan Albayrak, “Geçen yıl bir gol averajla şampiyonluğu kaybettiğimiz Galatasaray’ı arıyorum doğal. Biz tüm Galatasaraylılar, ilk 3 sıradaki bir ekibi takip etmeye alışkınız. Son zamanlarda alttaki takımları takip etmeye başladı. Galatasaray için üzücü bir durum bu.” sözlerini kullandı.

Abdurrahim Albayrak: Galatasaray a çok borcum var #1

“MUSTAFA CENGİZ DE GÖNDERMEK İSTEDİ”

Fatih Terim için de izahat meydana getiren Abdurrahim Albayrak, “Fatih Hoca, ömrünü Galatasaray’a adamış bir insan. Hocayı gönderebilirsiniz. Fazlaca kez Mustafa Cengiz başkanım da göndermek istedi fakat ben engelledim. Bu tecrübedir. Başkanın yanında tecrübeli kimse yok. Burak Elmas’ın gönderiş şekli de yanlıştı. Galatasaray, Fatih Terim’in kendi yurdu, evi. Daima gelebilir.” diye konuştu.

Abdurrahim Albayrak: Galatasaray a çok borcum var #2

“ÇOK BORCUM VAR”

“Yeni bir oluşumda olur musunuz?” sorusu yöneltilen Albayrak, “Benim daha Galatasaray’a oldukça borcum var” şeklinde yanıt verdi. Takımın genç futbolcusu Kerem Aktürkoğlu’nu kendisinin aktarma etmiş olduğu hatırlatılan Abdurrahim Albayrak, “Kerem, takip ettiğimiz bir kardeşimizdi. Kendisi Rizelidir. Tüm futbolcularla olduğu şeklinde onunla da gurur duyuyorum. İnşallah Avrupa’ya gider. Tanrı yolunu açık etsin. Onunla ve ebeveyniyle her hafta konuşuyorum. Tembih veriyorum. Fazlaca terbiyeli. Kerem’in yolu açık olsun. Eğer bir katkım olmuşsa ona ne mutlu bana. Onu, Galatasaray’a götürdüğüm için ne kadar mutlu olduğumu anlatamam.” dedi.


İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu