Futbol Spor

21 Kasım 2021 Pazar maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?


Futbolu yakından takip eden vatandaşlar, günün maçlarını araştırıyor. Futbolseverler, “Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?” sorusunu gündeme getirdi.

21 Kasım 2021 Pazar  maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her karşılaşmayı izlemek isteyenler, “Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?” sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların cevaplarını net bir şekilde öğrenmek istiyor.

Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

  • 13:00 Şanlıurfaspor – Ispartaspor TFF 2. Lig Yayın Yok
  • 13:00 Eskişehirspor – Pendikspor TFF 2. Lig Es TV Eskişehir
  • 13:00 Batman Petrol – Elazığspor TFF 3. Lig TRT Kürdi
  • 13:00 Ağrı 1970 – Karşıyaka TFF 3. Lig Yayın Yok
  • 13:00 Serik Bld. – Afjet Afyonspor TFF 2. Lig Yayın Yok
  • 13:00 Bayburt GÖİ – İnegölspor TFF 2. Lig Yayın Yok
  • 13:00 Galatasaray – Fenerbahçe TFF Elit U19 Ligi GS TV
  • 13:00 Kuşadasıspor – Alanya Kestel TFF 3. Lig Ege TV
  • 13:30 Kasımpaşa – Fatih Karagümrük Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
  • 13:30 Bandırmaspor – Kocaelispor Spor Toto 1. Lig TRT SporBein Sports Max 1
  • 14:00 Volgar Astrakhan – Krasnodar 2 Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 14:00 Tammeka – Parnu JK Estonya Premium Liga Bilyoner TV
  • 14:00 CSKA Moskova – Khimki Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 14:00 Rostov – Ufa Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 14:00 FK Panevezys – Nevezis Kedainiai Litvanya A Lyga Bilyoner TV
  • 14:15 G.A. Eagles – Groningen Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 14:30 Sakaryaspor – Ergene Velimeşe TFF 2. Lig Yayın Yok
  • 14:30 Sassuolo – Cagliari İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
  • 14:30 Termalica – Gornik Leczna Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 15:00 Brest – Lens Fransa Ligue 1 Bein Sports Max 2, Bilyoner TV
  • 15:00 Tabor Sezana – Bravo Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 15:00 Qabala – Sumqayıt Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
  • 15:00 Derby Country – Bournemouth İngiltere Championship Bein Sports 4, Bilyoner TV
  • 15:00 Tabor Sezana – Bravo Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 15:30 Heidenheim – Holstein Kiel Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 15:30 Ingolstadt – Karlsruhe Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN ConnectTivibu Spor 5Bilyoner TV
  • 15:30 Dynamo Dresden – F.Düsseldorf Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
  • 15:30 Anderlecht – Kortrijk Belçika Pro League Tivibu Spor, Bilyoner TV
  • 16:00 Konyaspor – Ç.Rizespor Spor Toto Süper Lig Bein Sports2
  • 16:00 Altay – Adana Demirspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 3
  • 16:00 Denizlispor – Keçiörengücü Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 16:00 Cartagena – Burgos İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 16:00 Getafe – Cadiz İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV
  • 16:00 Nordsjaelland – Silkeborg Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Randers – Vejle Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Fredericia – Nykobing Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Lyngby – Vendsyssel Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Levadia – Paide Estonya Premium Liga Bilyoner TV
  • 16:00 Parma – Cosenza İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 16:00 Reggina – Cremonese İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 16:15 St.Gallen – FC Lausanne İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
  • 16:30 Torpedo Kutaisi – Samtredia Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 16:30 Feyenoord – Zwolle Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 16:30 Heerenveen – Willem II Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 16:30 Dinamo Moskova – Arsenal Tula Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 16:30 A.Klagenfurt – Austria Vienna Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 16:30 WSG Tirol – Wolfsberger Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 17:00 Manchester City – Everton İngiltere Premier Lig S SportS Sport Plus
  • 17:00 Angers – Lorient Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV
  • 17:00 Metz – Bordeaux Fransa Ligue 1 Bein Sports Max 2Bilyoner TV
  • 17:00 Strasbourg – Reims Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 17:00 Troyes – St. Etienne Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 17:00 Al Dhafra – Al Wasl BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Al Wahda – Ajman Club BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Degerfors – Hammarby İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 17:00 Halmstads – Elfsborg İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 17:00 Akropolis – Gais İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 17:00 Jönköpings – Eskilstuna United İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 17:00 ND Gorica – Lokomotiv Zagreb Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Bologna – Venezia İtalya Serie A S Sport PlusBilyoner TV
  • 17:00 Salernitana – Sampdoria İtalya Serie A Bilyoner TV
  • 17:00 Karvina – Slovan Liberec Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Slovacko – Sparta Prag Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Teplice – Pardubice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Pogon Szczecin – Slask Wroclaw Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 17:30 Freiburg – E.Frankfurt Almanya Bundesliga Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 18:00 Lugo – Eibar İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 18:00 Kopenhag – Aarhus Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Akron Togliatti – Tom Tomsk Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Alania Vladikavkaz – Spartak Moskova 2 Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Baltika – Volgograd Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Fakel Voronej – Neftekhimik Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 M.Lipetsk – Kamaz Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Olimp Dolgoprudny – Yenisey Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Tekstilshtik – Kuban Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Torpedo Moskova – SKA Khabarovsk Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Veles Moskova – Orenburg Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 St.Truiden – Antwerp Belçika Pro League Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
  • 18:00 Virton – RWDM Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
  • 18:15 Granada – Real Madrid İspanya La Liga Smart Spor HD, CBC Sport Spor SmartS Sport Plus, Bilyoner TV
  • 18:15 Panetolikos – Smyrnis Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
  • 18:15 Monza – Como İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 18:30 Lugano – Luzern İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
  • 18:30 Servette – Grasshoppers İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
  • 18:45 RKC Waalwijk – Ajax Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 19:00 Galatasaray – Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1 Futbol
  • 19:00 Adanaspor – Ankaragücü Spor Toto 1. Lig TRT SporBein Sports Max 1
  • 19:00 Manisa FK – Altınordu Spor Toto 1. Lig TRT AvazBein Sports Max 2
  • 19:00 Clermont – Nice Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
  • 19:00 Maribor – Aluminij Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Arges – Uni. Craiova Romanya Liga 1 Bilyoner TV Futbol
  • 19:00 Michalovce – Slovan Bratislava Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Sturm Graz – LASK Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 19:00 Michalovce – Slovan Bratislava Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Maribor – Aluminij Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Bodo Glimt – Lilleström Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Sandefjord – Brann Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Sarpsborg 08 – Odds BK Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Stabaek – Kristiansund Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Valerenga – Tromsö Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:15 Al Nasr – Dubai BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner TV
  • 19:30 Mainz – Köln Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
  • 19:30 Tottenham – Leeds United İngiltere Premier Lig S SportS Sport Plus
  • 19:30 Sirius – Göteborg İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 19:30 Varbergs – AIK Stockholm İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 19:30 Rijeka – Hajduk Split Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:30 Sochi – Rubin Kazan Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 19:30 Gornik Zabrze – Legia Varşova Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 20:00 Inter – Napoliİtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
  • 20:00 FC Midtjylland – Brondby IF Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
  • 20:00 Slavia Prag – Jablonec Çekya 1.Ligi, , Bilyoner TV
  • 20:15 Huesca – Ibiza İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:15 Tenerife – Alcorcon İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:30 Elche – Real Betis İspanya La Liga Smart Spor HDCBC Sport, Spor Smart, Bilyoner TV
  • 20:30 AEK – Olympiakos Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
  • 20:30 Atromitos – PAOK Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
  • 20:30 Oostende – St.Gilloise Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 21:00 Molde – Rosenborg Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 21:30 Steaua Bükreş – Botosani Romanya Liga 1 Bilyoner TV
  • 22:00 Cambuur – Utrecht Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 22:00 Corinthians – Santos Brezilya Serie A Bilyoner TV
  • 22:00 Fluminense – America Mineiro Brezilya Serie A Bilyoner TV
  • 22:00 Deinze – Lommel Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
  • 22:00 Real Potosi – Always Ready Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV
  • 22:15 Koper – Radomlje Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 22:15 Koper – Radomlje Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 22:30 Ponferradina – Sporting Gijon İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 22:30 Pisa – Benevento İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 22:45 Genoa – Roma İtalya Serie A S Sport PlusS Sport 2Bilyoner TV
  • 22:45 Lyon – Marsilya Fransa Ligue 1 Bein Sports 2Bilyoner TV
  • 23:00 Real Sociedad – Valencia İspanya La Liga Smart Spor HD, CBC Sport, Spor SmartS Sport Plus, Bilyoner TV
  • 23:00 Alianze Lima – Sporting Cristal Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
  • 23:00 New York City – Atlanta United MLS Bilyoner TV
  • 23:00 Beerschot – Genk Belçika Pro League Bilyoner TV

21 Kasım 2021 Pazar  maç takvimi: Bugün hangi maçlar var? #1

Bir Cevap Yazın